A.H.Trading OÜ – asutati 2003 aastal. Firma tegevus baseerub mitmeaastasel ehitustöö kogemusel ja põhineb Eesti erakapitalil.
 
 Meie firmas töötavad spetsialistid, kes omavad ehitusalast haridust ja pikaajalist töökogemust. Me pakume laia ehitus- ja siseviimistlusteenuste valikut.

 
Firma pakub oma klientidele ja tellijatele paindlikku tasumissüsteemi ja abi disaini koostamisel ning materjalide valikul.

 
Meie eesmärk:

viia ellu algupärane idee, arvestades kliendi soove ja eelistusi ning tagades maksimaalse kvaliteedi, pakkudes selleks meie teadmisi, kogemust ja oskusi.

 
A.H.Trading OÜ kasutab fassaadide soojustamisel Caparoli fassaadisoojustussüsteemi.
Tänu pikaajalisele kogemusele ning pidevale koolitusele tunneb ettevõte kasutatavat materjali põhjalikult ning on saanud töö kvaliteedi kohta tellijatelt väga positiivse hinnangu. Fassaadisoojustussüsteemis kasutatakse soojustusena kas vahtpolüstüreeni või villa. Soojustusmaterjal armeeritakse võrguga ning kaetakse viimistluskrohviga. Enamasti kasutatakse krohvina end enam õigustanud mineraalseid krohve, mis peale seinale kandmist värvitakse. Tellija või arhitekti soovil kasutatakse ka polümeerseid krohve, mis eelnevalt toonitakse. Mineraalsete krohvide eeliseks on tulekindlus, nad annavad nõutava tulepüsivuse astme ning ei omista staatilist energiat, mis võtab külge tolmu ja muid osakesi.